Tafelvoetbal Regio Oost-Vlaanderen

Btlb vzw

Inschrijvingen 2014-2015

Inschrijvingen 2014 - 2015

Het nieuwe competitieseizoen start in september 2014. U kan vanaf nu tot 30 juni 2014 uw ploeg online inschrijven om deel te nemen.
Ook dit jaar is er een korting voorzien van 12,50 Euro voor de ploegen die inschrijven vóór 31 mei 2014.
De ploegen die tussen 1 juni 2013 en 30 juni 2014 inschrijven betalen de normale inschrijvingsprijs (90€ inschrijving + 90€ waarborg).
De ploegen die na 30 juni 2014 inschrijven komen op een reservelijst en zullen bij opstelling een opleg aangerekend worden van 12,50 Euro.

De inschrijvingen worden afgesloten op 30 juni 2014. Na deze datum is inschrijven onmogelijk.

[waarmee moet men rekening houden bij het inschrijven van een ploeg en spelers?]
Op het inschrijvingsformulier kan u de gewenste reeks invullen. Afhankelijk van de aangesloten spelers en de gemaakte reeksindelingen kunnen hier wijzigingen in gebeuren.


Voor meer informatie of vragen kan je zoals steeds terecht op ons info mail adres


Onderstaande ploegen zijn alvast ingeschreven:

Inschrijvingsdatum Ploegnaam Gemeente
12/05/2014 The Grifters De Pinte
13/05/2014 Das Ter Over Dendermonde
17/05/2014 Shots Moorsel
18/05/2014 Olympia Aalst Aalst
19/05/2014 Square Café Sint-Kwintens-Lennik
19/05/2014 t Excuus Oudegem
19/05/2014 The Pittbulls Oudegem
19/05/2014 Den Bokkenpoot Sint-Niklaas
23/05/2014 Attitude Hamme
24/05/2014 Don Diegos Zottegem
24/05/2014 Karters Moorsel
25/05/2014 Jos Waarschoot
25/05/2014 The Tattoo's Assenede
25/05/2014 The Chico-sjotters De Pinte
26/05/2014 De Amigo's Semmerzake
27/05/2014 White Diamonds Zottegem
27/05/2014 Cheers Aalst
27/05/2014 Carrera Brakel
28/05/2014 Brouwershuis Lierde
28/05/2014 Stadion Zottegem
29/05/2014 Fout vrienden Merchtem
29/05/2014 The Loony's Meerbeke
30/05/2014 Magic Victory Meerbeke
30/05/2014 De Zwelgers Moorsel
31/05/2014 Buscemi Wetteren
31/05/2014 New Challengers Wondelgem
1/06/2014 Cheers devils Aalst
3/06/2014 Comil-Foo Waarschoot
4/06/2014 Youngstars Meerbeke
5/06/2014 Monstarz Merchtem
6/06/2014 Gomaar Denderhoutem
7/06/2014 Loco Swinjas Steenhuffel
8/06/2014 The Roxy Kerksken
8/06/2014 d' Exports Deinze
9/06/2014 Wolfpack Wondelgem
10/06/2014 Eclipse Hamme
10/06/2014 Company Merchtem
10/06/2014 Bosdorp Stekene
11/06/2014 Treknekee Merchtem
11/06/2014 Hangover Ternat
11/06/2014 Iejnen En Weg Merchtem
11/06/2014 No Stress Merchtem
11/06/2014 De Troela's Zwalm
12/06/2014 Principado Merchtem
12/06/2014 Moeders Mooisten Denderleeuw
12/06/2014 Klasjteremin Ninove
12/06/2014 Inverno Oudenaarde
13/06/2014 De Goudviskes Okegem
14/06/2014 Linum Zulte
14/06/2014 Paddy's Boys Zottegem
15/06/2014 The Outlaws Oudenaarde
17/06/2014 Young Ones Lebbeke
19/06/2014 Den Echo Hamme
19/06/2014 Onder Den Toren Londerzeel
20/06/2014 De Centerkes Deinze
21/06/2014 Jempies Brakel
21/06/2014 Zwaar Leven Meise
22/06/2014 Bareelke Zwalm
22/06/2014 Testertegen Denderleeuw
22/06/2014 Wizards Moerbeke
22/06/2014 Confrater Gent
23/06/2014 Mallywood United Malderen
23/06/2014 De Spelers Merchtem
23/06/2014 Victory Buddies Meerbeke
23/06/2014 Sunrise Hamme
23/06/2014 Lounge Ninove
23/06/2014 Schuuseneren Oudenaarde
23/06/2014 Cowboys Zottegem
23/06/2014 Kickerpaleis Sint-Lievens-Houtem
24/06/2014 Pottenbrekers Meerbeke
24/06/2014 Brussels Merchtem
24/06/2014 Game Over Gent
25/06/2014 New Enjoy A
Lede
25/06/2014
New Enjoy B
Lede
26/06/2014 The Keys Geraardsbergen
26/06/2014 Centerboys Deinze
27/06/2014 Jokers Zwalm
27/06/2014 Squadra Hamme
27/06/2014 De Lelieputters Hillegem
28/06/2014 Chivas Nieuwerkerken
28/06/2014 De Verzopen Lelies Hillegem
28/06/2014 De Lauerikken Zottegem
29/06/2014 Luxor Eeklo
29/06/2014 Ons Huis Lebbeke
29/06/2014 Centerpoint Deinze
30/06/2014 Pleintje Wetteren Wetteren
30/06/2014 Lustige Lutsers Zottegem
30/06/2014
Maaskantje
Meerbeke
30/06/2014
Het Verzopen Talent
Velzeke
30/06/2014
Nhoek Af
Sint-Katharina-Lombeek
30/06/2014
No Fear
Steenhuffel
30/06/2014
Los Der Over
Baasrode
30/06/2014
De Leeuwerik
Dworp
30/06/2014
De Vedetten
Wetteren
30/06/2014
Tempel
Zottegem
30/06/2014
Kaptjoepken
Sleidinge
30/06/2014
Ros Amigos
Wetteren
30/06/2014
Confrater II
Gent
30/06/2014
De Wankers
Wachtebeke
30/06/2014
Ezechiel
Assenede
30/06/2014
BP Ratten
Sint-Niklaas
30/06/2014
Feedback Aalst 1
Aalst
30/06/2014
Feedback Aalst 2
Aalst
30/06/2014
Mallywood United
Malderen
30/06/2014
Desperados
Wachtebeke
30/06/2014
Telfde
Sint-Niklaas


Kampioenschappen van België 2014

Speelschema interclub:

Afdeling 1:
Voorronde:             LIMB.  (2) /       O.VL.  (3)                                                13u00
Halve finale:           W.VL.  (4) /        ATC   (5)                                                16u00
Halve finale:           CBKA  (1) // winnaar (2) /(3)                                           16u00
Kleine finale:  Verliezers van de wedstrijd van 16u00                                    19u00
Grote finale:   Winnaars van de wedstrijd van 16u00                                    19u00


Afdeling 2:
Voorronde:          CBKA    (3) /        O.VL  (4)                                                13u00
Halve finale:            ATC   (5) /     LIMB.   (1)                                                16u00
Halve finale:         W.VL.   (2) // winnaar (3)/(4)                                           16u00
Kleine finale:  Verliezers van de wedstrijd van 16u00                                   19u00
Grote finale:   Winnaars van de wedstrijd van 16u00                                  19u00


Afdeling 3:
Voorronde:              ATC    (4) /      W.VL.  (5)                                               13u00
Halve finale:           O.VL.   (1) /    LIMB.    (2)                                               16u00
Halve finale:          CBKA   (3) // winnaar (4)/(5)                                           16u00
Kleine finale:  Verliezers van de wedstrijd van 16u00                                   19u00
Grote finale:   Winnaars van de wedstrijd van 16u00                                   19u00

Afdeling 4:
Voorronde:             LIMB. (5) /      O.VL.   (1)                                               13u00
Halve finale:           ATC    (2) /   CBKA     (3)                                                16u00
Halve finale:          W.VL.  (4) // winnaar (5)/(1)                                           16u00
Kleine finale:  Verliezers van de wedstrijd van 16u00                                   19u00
Grote finale:   Winnaars van de wedstrijd van 16u00                                   19u00


Speelschema Beker Van België

Voorronde:              W.VL    (1) /       CBKA   (2)                                                        13u00
Halve finale:              ATC    (3)       LIMB.      (4)                                                       16u00
Halve finale:              O.VL.  (5) // winnaar   (1)/ (2)                                                 16u00
Kleine finale:  Verliezers van de wedstrijd van 16u00                                                19u00
Grote finale:   Winnaars van de wedstrijd van 16u00                                                19u00

Eindrondes seizoen 2013-2014

Dit seizoen zullen de eindrondes gespeeld worden in de cafetaria van het Osbroeckpark in Aalst aan de Frans Blanckaertdreef. De agenda ziet er als volgt uit:


Vrijdag 16 mei 2014
20u Homestar 1 Centerkes - Ros Amigos (Beker OVL)

Homestar 2 Squadra Bierologie (Beker OVL)

Homestar 3 1/2 finale kampioenen 4e

Goldstar Testwedstrijd voor monstarz tvc en Dhopduvels



22u Homestar 1 Finale Beker OVL

Homestar 2 Testwedstrijd voor Biero Bastards en Paddy'sBoys

Homestar 3 Finale kampioenen 4e

Goldstar Finale kampioenen 2e



Vrijdag 23 mei 2014
20u Homestar 1 Biero Bastards - New Enjoy (Schaal 4e)

Homestar 2 Kickerpaleis - Treknekee (Schaal 4e)

Homestar 3 Verzopen Lelies  - Wijndruif (Schaal 3e)

Goldstar Eclipse - Mallywood United (Schaal 3e)



22u Homestar 1 Finale Schaal 4e

Homestar 2 Finale Schaal 3e

Homestar 3 Testwedstrijd voor Leeuwerik en Pataterop

Goldstar vrij voor mogelijke testwedstrijd



Vrijdag 30 mei 2014
20u Homestar 1 1/2 finale Schaal 1e & 2e

Homestar 2 1/2 finale Schaal 1e & 2e

Homestar 3 1/2 finale kampioenen 3e

Goldstar Testwedstrijd voor Wijndruif/Mallywood United/Cheers



22u Homestar 1 Finale Schaal 1e & 2e

Homestar 2 Finale Kampioenen 3e

Homestar 3 Testwedstrijd voor Forza en Eclipse

Goldstar Finale testwedstrijd Wijndruif/Mallywood United/Cheers


Adresverandering

In 3de A is de ploeg 'KC De Wijndruif' van lokaal veranderd. Vanaf heden spelen zij hun wedstrijden in lokaal 'T Leireken, Sint Huybrechtstraat 5, 1785 Peizegem.

In 4de B  is de ploeg Zwaar Leven van lokaal veranderd. Vanaf heden spelen zij hun wedstrijden in lokaal De Malpertuus, Markt 6, 1730 Asse.